1. Od poniedziałku do piątku Msze św. roratnie będą odprawiane w kaplicy Jana Pawła II na Osiedlu o godz. 17.45. Nie będzie Mszy św. roratnich w kościele w Chróstniku. Zapraszamy dzieci z lampionami, dla których są przygotowane plansze i naklejki, a na koniec Adwentu upominki za uczestnictwo.
  1. Po Mszach świętych zostaną poświęcone opłatki, które można otrzymać w zakrystii. Są też do nabycia świece Cartitas na stół wigilijny w cenie 18 zł za dużą świecę i 12 zł za małą.
  1. W tym tygodniu w piątek od godz. 16.30 do 17.30 w kościele parafialnym i w kaplicy Jana Pawła II będzie można skorzystać z sakramentu pojednania. Do posługi przybędą kapłani z dekanatu. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości, by móc przystąpić z czystym sercem do Komunii świętej w Święta Bożego Narodzenia. Kapłani z naszej parafii spowiadają codziennie pół godziny przed Mszą świętą.
  1. 29 grudnia w niedzielę Świętej Rodziny o godz. 11.30 i 13.00 będą odprawione Msze święte w intencji małżonków obchodzących w tym roku jubileusze i okrągłe rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa. Prosimy o zgłoszenie jubilatów.