1. W poniedziałek o godz. 17.45 ostatnia Msza św roratnia. Prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą plansze z naklejkami.

2. W tym roku opłatki nie są i nie będą roznoszone do domów. Poświęcone opłatki można otrzymać w zakrystii po Mszach świętych, są też do nabycia świece Cartitas na stół wigilijny.

3. W poniedziałek 23 grudnia ostatnia przed świętami możliwość skorzystania z sakramentu pojednania w kościele w Chróstniku od godz. 19.00.

4. We wtorek 24 grudnia w dzień wigilii Bożego Narodzenia ostatnia Msza święta adwentowa będzie odprawiona o godz. 8.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny w Chróstniku i o tej samej godzinie w kaplicy Jana Pawła II. Serdecznie zachęcamy, by zgodnie z polską tradycją rozpocząć wieczerzę wigilijną odczytaniem fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa, modlitwą, śpiewem kolędy i przełamaniem się poświęconym opłatkiem na znak miłości i pojednania.

5. Msza święta pasterska będzie odprawiona we wtorek 24 grudnia o godz. 22.00 w kaplicy Jana Pawła II oraz w kościele pw. Marii Dominiki Mazzarello w Krzeczynie, a o godz. 24.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Chróstniku. Taca z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia czyli środki, dzięki którym Caritas Diecezji Legnickiej pomaga rzeczowo samotnym matkom, osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych i osobom dotkniętym wszelkiego rodzaju kataklizmami.

6. W środę 25 grudnia uroczystość Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 w Chróstniku. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. Także w czwartek 26 grudnia w święto św. Szczepana – rozkład Mszy św. z niedzieli.

7. Za tydzień 29 grudnia w Niedzielę Świętej Rodziny o godz. 11.30 i 13.00 będą odprawione Msze święte w intencji małżonków obchodzących w tym roku jubileusze i okrągłe rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa. Prosimy o zgłoszenie jubilatów.