II niedziela Adwentu

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

w piątek 13 grudnia – św. Łucję
    w sobotę 14 grudnia – św. Jana od Krzyża

2. W najbliższym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. roratnie będą odprawiane w kaplicy Jana Pawła II na Osiedlu o godz. 17.45. Nie będzie Mszy św. roratnich w kościele w Chróstniku. Zapraszamy dzieci z lampionami, dla których są przygotowane plansze i naklejki, a na koniec Adwentu upominki za uczestnictwo.
  3. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania w czwartek 12 grudnia o godz. 18.00
  4. Spotkanie dzieci i rodziców dzieci pierwszokomunijnych w piątek 13 grudnia w kaplicy Jana Pawła II na Osiedlu po Mszy św. roratniej.
  5. Są do nabycia świece Cartitas na stół wigilijny w cenie 18 zł za dużą świecę i 12 zł za małą.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszli do Pana śp.: Józefa Wójcik i Mirosław Kurjata.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen