1.  We wtorek 31 grudnia po Mszach św. wieczornych nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku.

2.   1 stycznia Kościół obchodzi uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. W tym dniu wszystkich wiernych obowiązuje uczestnictwo we Mszy św. Rozkład Mszy św. niedzielny.

3.  Od czwartku 2 stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę. Kapłani będą odwiedzali mieszkania w godz. od 15.30 w dni powszednie i od 12.00 w soboty. Prosimy o przygotowanie na biało udekorowanego stołu, na którym znajdą się zapalone świece, woda święcona i Pismo Święte. W przedsionku kościoła w Chróstniku będzie się znajdować naczynie z wodą święconą.  Pamiętajmy o słowach Jezusa: „Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje”. Szczegółowy rozkład kolędy będzie można znaleźć w gablotach i na stronie internetowej parafii.

4.  W styczniu na czas wizyty duszpasterskiej w domach w dni powszednie nie będzie Mszy świętych wieczornych. Msze święte w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku będą odprawiane rano o godz. 7.15,  a w kaplicy Jana Pawła II na Osiedlu o godz. 8.00. Wyjątkiem będzie Msza święta o godz. 17.45 w pierwszy piątek miesiąca oraz Msze święte w środy w kaplicy Jana Pawła II, ze względu na nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy. W niedziele i uroczystości rozkład Mszy św. bez zmian.

5.  Przedkolędowa zbiórka ministrantów w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.45.

6.  W piątek 3 stycznia – pierwszy piątek miesiąca, w zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych potrzebujących sakramentalnej wizyty kapłana. W kaplicy Jana Pawła II o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone litanią do Serca Pana Jezusa i aktem oddania oraz możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

7.  Zespół folklorystyczny „Lubin” zaprasza na wspólne kolędowanie w przyszłą niedzielę (5 stycznia) po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.