1. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym dniu obowiązuje obecność na Mszy św. Rozkład Mszy św. niedzielny.

1. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Kapłani odwiedzają mieszkania w godz. od 15.30 w dni powszednie i od 12.00 w soboty. Szczegółowy rozkład kolędy można znaleźć w gablotach i na stronie internetowej parafii.

1. W styczniu na czas wizyty duszpasterskiej w domach w dni powszednie nie ma Mszy świętych wieczornych. Msze święte w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku są odprawiane rano o godz. 7.15,  a w kaplicy Jana Pawła II na Osiedlu o godz. 8.00. Wyjątkiem są Msze święte w środy w kaplicy Jana Pawła II z nabożeństwem do NMP Nieustającej Pomocy. W niedziele i uroczystości rozkład Mszy św. bez zmian.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Od tego miesiąca zmiana tajemnic Różańca św. zawsze w drugą niedzielę miesiąca.

1. Zespół folklorystyczny „Lubin” zaprasza na wspólne kolędowanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.