UWAGA! ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE EPIDEMIOLOGICZNE ODWOŁANE SĄ PODANE WCZEŚNIEJ DO WIADOMOŚCI SPOTKANIA  DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH I DLA RODZICÓW KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA, KTÓRE MIAŁY ODBYĆ SIĘ W PIĄTEK 13 MARCA.

1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale są śpiewane po Mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 oraz o godz. 15.40 w kościele w Chróstniku.

1. Dzisiaj po Mszach świętych o godz. 8.30 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca św.

1. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.15 w kościele Jana Pawła II na osiedlu. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 19.00.

1. W piątek po Drodze Krzyżowej i Mszy św. o godz. 16.30 spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św., natomiast o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z 8 klas i tych, którzy w tym roku mają przystąpić do bierzmowania. Oba spotkania odbędą się w kościele w Chróstniku.

1. Do dzisiaj można zgłaszać nazwiska kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej. Jeśli liczba kandydatów przekroczy 12 osób, w przyszłą niedzielę zostaną przeprowadzone wybory do rady parafialnej, jeśli nie, wszystkim zgłoszonym osobom zostanie zaproponowane uczestnictwo w Radzie Parafialnej.

1. Chłopców chcących zostać ministrantami, także tych, którzy dopiero przygotowują się do I Komunii św. zachęcamy, by przed Mszą św. zgłaszali się zakrystii i razem z pozostałymi ministrantami uczestniczyli we Mszy św. przy ołtarzu.

1. Marcin Kozyra z parafii św. Jana Bosko w Lubinie zaprasza młodzież naszej parafii na Wieczór Chwały Dla Młodych w poniedziałek 9 marca o godz. 19.00 w kościele św. Jana Bosko. Poprowadzi go grupa Mocni w Duchu z Łodzi z O. Jackiem Olczykiekm SJ.

1. Lubińska policja przestrzega przed wzrostem przypadków oszustw na szkodę osób starszych metodami na wnuczka, policjanta, prokuratora lub inkasenta.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana śp.:

Olga FECKO

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.