1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, w zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych potrzebujących sakramentalnej wizyty kapłana.

1. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.15 w kościele Jana Pawła II na osiedlu. W czasie Drogi Krzyżowej będzie można skorzystać z sakramentu pojednania.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu będzie miała formę Gorzkich Żali. W kolejne niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale będą śpiewane po Mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 oraz o godz. 15.40 w kościele w Chróstniku.

1. Przypominamy, że do niedzieli 8 marca można zgłaszać księdzu proboszczowi w formie pisemnej nazwiska kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

1. Chłopców chcących zostać ministrantami, także tych, którzy dopiero przygotowują się do I Komunii św. zachęcamy, by przed Mszą św. zgłaszali się zakrystii i razem z pozostałymi ministrantami uczestniczyli we Mszy św. przy ołtarzu.

1. W środę 4 czerwca w parafii św. Barbary rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana śp.:

Alina Jankowiak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.