1. W tym tygodniu w liturgii: w piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza; w przyszłą niedzielę – rocznica poświęcenia kościołów Matki Bożej Bolesnej i św. Marii Dominiki Mazzarello.

1. Codziennie w dni powszednie pół godziny przed mszą świętą odmawiamy różaniec. W niedzielę różaniec jest odmawiany w kościele Matki Bożej Bolesnej o 15.30. Przypominamy kandydatom do bierzmowania, że trzykrotne uczestnictwo w różańcu należy do przygotowań do przyjęcia sakramentu.

1. W listopadzie będziemy odmawiać różaniec za zmarłych. Na kartce z wypominkami należy wskazać kościół oraz dzień tygodnia, w którym kartka ma być odczytana, a także czy mają być dołączone do wypominek rocznych.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Przypominamy o zmianie czasu w nocy z soboty 29 na niedzielę 30 października. Śpimy o godzinę dłużej.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju.