1. Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Wszystkim parafianom składamy serdeczne życzenia, by Zmartwychwstały Pan przyniósł pokój naszym sercom, naszym rodzinom, Ojczyźnie i światu. Niech Zmartwychwstały Pan wlewa w nasze serca nadzieję, że ogrom Jego miłości zwycięży każdą trudność i smutek.

1. Serdeczne i wdzięczne Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarnie włączyli się w przygotowania naszych kościołów i liturgii Triduum Paschalnego, którzy uporządkowali nasze kościoły i ich otoczenie, przygotowali Ciemnicę i Grób Pański, służyli w czasie liturgii Triduum Paschalnego. Bóg zapłać tym rodzinom, które regularnie składają się na sprzątanie i potrzebne prace w naszych kościołach. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie modlitwy, wykonane prace i gesty ofiarności.

1. W czwartek 4 kwietnia spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych w kościele św. Jana Pawła II bezpośrednio po mszy świętej wieczornej.

1. W pierwszy piątek miesiąca – piętnaście minut przed mszą świętą możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, po mszach świętych litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy św. o godz. 18.30 do godz. 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. W piątek 5 kwietnia spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

1. W piątek oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do niej odmawiając przez cały tydzień koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele Matki Bożej Bolesnej codziennie o godz. 15.00. W niedzielę Miłosierdzia Bożego nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 15.00 w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II.

.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.