1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego i dzień życia konsekrowanego. W tym dniu przed mszami świętymi obrzęd błogosławieństwa świec. W środę – wspomnienie św. Błażeja patrona od chorób gardła, po mszach świętych błogosławieństwo chorych świecami. W piątek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W sobotę – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy męczenników z Japonii.

1. W zeszłotygodniowej zbiórce do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji, została zebrana kwota 1160 zł.

1. Zebranie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 i starszych, którzy mają przystąpić do bierzmowania w tym roku odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej.

1. 5 lutego pierwszy piątek miesiąca – o godz. 17.00 w kościele Jana Pawła II adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Spowiedź także w kościele Matki Bożej Bolesnej od godz. 16.00.

1. Spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci, które mają w tym roku przystąpić do I Komunii świętej – w piątek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej.

1. W sobotę o godz. 16.30 msza święta w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, o trzeźwość narodu i w parafii, po mszy różaniec. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą modlić się za osoby z problemami uzależnień.

Powierzmy Bogu wszystkich zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen