OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

 

  1. Od przyszłej niedzieli wracamy po wakacjach do zwykłych godzin mszy świętych niedzielnych, czyli o godz. 7.00, 11.30 i 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej, o 8.30 i 13.00 w kościele Jana Pawła II i o 10.00 w kościele Marii Dominiki Mazzarello.

 

  1. Odpust parafialny i bierzmowanie z rąk ks. biskupa Andrzeja Siemieniewskiego będziemy celebrować w środę 15 września. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w poniedziałek 6 września o godz. 18.00. Dopuszczenie kandydatów do bierzmowania w piątek 10 września o godz. 18.00.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Jest to dzień odwiedzin chorych. Prosimy o zgłaszanie chorych potrzebujących posługi sakramentalnej.

 

  1. Zachęcamy dzieci, które już przystąpiły do I Komunii świętej i ich rodziców do nabożeństwa pierwszych 9 piątków miesiąca.

 

  1. Możliwość spowiedzi codziennie w dni powszednie 15 minut przed mszą świętą. W pierwszy piątek miesiąca – pół godziny przed mszą św.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. o 11.30 i 13.00 zostaną poświęcone tornistry dzieci, rozpoczynających rok szkolny. Zapraszamy rodziców i dzieci do modlitwy o mądrość, zdrowie i dobry nowy rok nauki

 

 

Powierzamy miłosierdziu Bożemu wszystkich naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen