1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – uroczystość św. Jana Bosko, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego, w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), w piątek wspomnienie św. Błażeja męczennika.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską „Kolędę”. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie nas w tak wielu domach naszej parafii. Jeśli gdzieś byliśmy oczekiwani, a nie udało nam się dotrzeć, przepraszamy. W tych przypadkach lub jeśli ktoś nie mógł być w domu w czasie kolędy, można zgłosić telefonicznie lub mailem chęć zaproszenia duszpasterza w najbliższych tygodniach. Od poniedziałku msze święte w dni powszednie będą odprawiane według zwykłego rozkładu czyli o godz. 16.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku i o 18.00 w kościele św. Jana Pawła II.

1. Dzisiaj po mszach świętych o 8.30, 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Także dzisiaj po mszy świętej o godzinie 16.00 spotkanie Rady Parafialnej.

1. We wtorek 31 stycznia, w uroczystość świętego Jana Bosko. Dla dzieci, które w tym dniu przyjdą na mszę świętą, są przygotowane drobne upominki.

1. W piątek 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła, po mszach świętych błogosławieństwo świecami.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – zachęcamy, by zgłaszać osoby chore, które nie mogą same udać się kościoła, by mogły przynajmniej raz w miesiącu skorzystać w tym dniu z sakramentów pokuty i komunii świętej. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny mszą świętą.

1.  Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w piątek o godz. 17.30

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.