1. Dzisiaj po mszach świętych o godz. 8.30, 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca świętego.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – św. Wincentego à Paulo, prezbitera, w środę – św. Wacława, męczennika, w czwartek – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek –  św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, w sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła.

1. Można zgłaszać księdzu proboszczowi najlepiej w formie elektronicznej kandydatury do Rady Parafialnej.

1. Małżonków zainteresowanych pogłębieniem życia duchowego zapraszamy do uczestnictwa w nowo powstającym Kręgu Rodzin w ramach działającej w naszej parafii wspólnoty Domowego Kościoła. Spotkania kręgu będą odbywać się raz w miesiącu. Zainteresowanych małżonków prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.

1. W sobotę 1 października 2022 roku będzie miała miejsce Pielgrzymka Żywego Różańca Diecezji Legnickiej do sanktuarium Matki Bożej w Krzeszowie.  Do wyjazdu są zaproszeni także członkowie rodzin i sąsiedzi. Zapisy wszystkich chętnych u ks. Marka: tel. 796 196 006.

1. Miesiąc październik to miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Od soboty 1 października codziennie o godz. 16.00 w kościele parafialnym i o godz. 17.30 w kościele Jana Pawła II przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będzie recytowany różaniec. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie. Dzieci uczestniczące w różańcu będą otrzymywały specjalne naklejki.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju.