1. Dzisiaj obchodzi imieniny ks. wikariusz Marek Poniewierski. Solenizantowi składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki Najświętszej Maryi Panny i św. Patrona Marka Ewangelisty, zdrowia i darów Ducha Świętego. Dzisiaj o godz. 8.30 msza święta w intencji Księdza Solenizanta, którego polecamy modlitwie parafian.

1. Przypominamy o obostrzeniach związanych z uczestnictwem w mszach świętych. Do kościołów Matki Bożej Bolesnej i św. Marii Dominiki Mazzarello może wejść 30 osób oraz 25 osób do kościoła św. Jana Pawła II. Wejście tylko przez zakrystię. Na czas mszy świętych niedzielnych kościoły pozostają zamknięte do momentu komunii świętej. Pozostałe osoby prosimy o uczestniczenie we mszy świętej na zewnątrz kościoła

Powierzmy Bogu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.