W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – święto nawrócenia św. Pawła apostoła, we wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

1. Dzisiaj po mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Wiernych, którzy chcieliby ofiarę złożyć przelewem na rachunek bankowy, prosimy o podanie w tytule „Chorwacja”.

1. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz korzystania z katolickich portali internetowych. W tym tygodniu do nabycia jest też Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana śp.:

Maria Tarała

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen