OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek –św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła głównego patrona Zgromadzenia Salezjańskiego, we wtorek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę – świętych Tymoteusza i Tytusa, w piątek – św. Tomasza z Akwinu.

 

  1. W sobotę rozpoczęliśmy nowennę do św. Jana Bosko w intencji o łaskę nawrócenia dla młodych oddalonych od Boga. Trzy ostatnie dni przed uroczystością św. Jana Bosko będziemy celebrować Triduum – po mszach świętych będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe nabożeństwo. W niedzielę modlitwy Triduum rozpoczną się Koronką do Miłosierdzia Bożego. o godz. 15.30.

 

  1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

 

  1. Dziękujemy parafianom, którzy zaprosili nas do swojego domu na kolędową wizytę duszpasterską. W dalszym ciągu można esemesem na numer telefonu parafii, bądź emailem podanym na naszej stronie internetowej zgłaszać chęć odwiedzin kapłana z konkretną propozycją daty i godziny zaproszenia oraz podanym adresem i numerem kontaktowym telefonu.

 

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.