1. W tym tygodniu w liturgii: w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona Zgromadzenia Salezjańskiego; w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

1. Szczegółowy rozkład wizyty duszpasterskiej można znaleźć w gablotach i na stronie internetowej parafii. Prosimy parafian, by w domach, w których są ogrodzenia zostawić otwartą furtkę.

1. W styczniu do końca wizyty kolędowej msze święte w dni powszednie w kościele św. Jana Pawła II przy ul. Malczewskiego są odprawiane rano o godz. 9.00. W kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku od poniedziałku 22 stycznia msze św. w dni powszednie będą odprawiane z powrotem o godz. 17.00.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.