1.  W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża; we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej; w czwartek – święto św. Bartłomieja, apostoła; w sobotę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

1. W sobotę w uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, w kościele św. Jana Pawła II o godz. 15.00 msza święta dziękczynna za otrzymane plony z okazji dożynek w Krzeczynie Wielkim.

1. W przyszły poniedziałek 28 sierpnia br., Stowarzyszenie „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pieniądze, które Stowarzyszenie pozyska z utylizacji zużytego sprzętu będą przeznaczone na wsparcie polskich misjonarzy w Afryce. Niepotrzebny sprzęt AGD będzie można zostawić w na dziedzińcu przy kościele parafialnym w Chróstniku, skąd zostanie zabrany o godz. 13.00.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.