1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w czwartek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

1. W dniu dzisiejszym ks. Marek Poniewierski obchodzi rocznicę 30 lat kapłaństwa. Księdzu Wikariuszowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi Wspomożenia Wiernych i polecamy modlitewnej pamięci parafian. Dziękujemy za msze święte zamówione w intencji księdza Marka, które będą odprawione dzisiaj o 8.30, 10.00 i 16.00.

1. W uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Choć w tym dniu nie ma obowiązku obecności na mszy świętej, to zachęcamy by w tym dniu być na mszy i przystąpić do komunii świętej.

1. Nabożeństwa czerwcowe z odśpiewaniem litanii do Serca Pana Jezusa codziennie 20 minut przed mszą świętą.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu pożegnaliśmy

śp. Wiesławę Kowalską-Matijczak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.