1. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą celebrowane o godz. 10.00 i o 18.00 w kościele Jana Pawła II, o 16.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej i o 19.00 w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły jakościowy i ilościowy. Post jakościowy oznacza wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a post ścisły – że można spożyć jedynie 3 posiłki w ciągu dnia w tym tylko jeden do syta. Do ograniczenia ilości posiłków nie są zobowiązane osoby chore.

1. Droga Krzyżowa w okresie Wielkiego Postu w piątki o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.30 w kościele św. Jana Pawła II.

1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale będą śpiewane po Mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 oraz o godz. 15.40 w kościele w Chróstniku.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.