1. W tym tygodniu w liturgii: w środę – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w sobotę – uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.

1. Do końca czerwca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie w dniu powszednie o godz. 16.10 w kościele Matki Bożej Bolesnej i o 17.40 w kościele św. Jana Pawła II.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

1. 29 lipca wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne grupy 6 salezjańskiej odbędzie się w środę 21 czerwca w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie o godz. 18.30.

1. Za tydzień w niedzielę 25 czerwca o godz. 17.30 w Lubinie na Błoniach po raz trzeci odbędzie się koncert Wniebodęte.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszli do Pana śp.:

Regina Bobińska z Krzeczyna Wielkiego

Bolesław Styrnał z Osiedla Krzeczyn

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.