1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Odpustu parafialnego, wszystkim, którzy zadbali o kościół i jego otoczenie, o piękną liturgię. Bóg zapłać także wszystkim, którzy wkładają trud w piękne utrzymanie kościołów św. Jana Pawła II i św. Marii Dominiki Mazzarello oraz ich otoczenia.

1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, w środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w sobotę –  wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

1. Przypominamy, że zmieniły się godziny odprawiania mszy świętych w naszych kościołach w dni powszednie, które są odprawiane pół godziny później. W kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku msze święte od poniedziałku do soboty są odprawiane o godz. 17.00, a w kościele św. Jana Pawła II na Osiedlu o godz. 18.30. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, rozpoczyna się 10 minut przed mszą świętą czyli o 18.20. Rozkład mszy świętych niedzielnych pozostaje bez zmian.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.