1. W tym tygodniu w liturgii – 19 marca uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

1. W najbliższy piątek 22 marca odbędzie się tylko jedna Droga Krzyżowa na placu przy kościele św. Marii Dominiki Mazzarello o godz. 19.00. Z tego powodu msza św. w piątek o godz. 18.30 zostanie odprawiona nie w kościele św. Jana Pawła II, ale w kościele św. Marii Dominiki w Krzeczynie.

1. W najbliższą sobotę 23 marca w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej w godzinach od 11.00 do 12.00. W tym dniu do posługi w konfesjonałach przyjadą księża z innych parafii naszego dekanatu. Prosimy o wykorzystanie tej okazji, by pojednać się z Bogiem przed świętami Wielkanocnymi.

1. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa, ostatnia niedziela Wielkiego Postu. Po mszach św. porannych zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Na zaproszenie Przewodniczącego Episkopatu Polski ks. abp. Stanisława Gądeckiego włączyliśmy się w nowennę w intencji Ojczyzny, którą od soboty odmawiamy codziennie po mszach świętych.

1. Są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny w cenie 20 zł za dużą świecę i 10 zł za małą.

1. Dziękujemy Księdzu Leszkowi Klamerowi za odprawienie mszy św. o godz. 11.30 i 13.00. Bóg zapłać.

1. Grupa teatralna z Chróstnika „Teatr wieczorową porą” zaprasza na spektakl „Dlaczego Kowalczykowa nie…”, który odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Chróstniku.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.