1. Codziennie o godz. 20.20 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku przed Najświętszym Sakramentem śpiewamy litanię do Serca Pana Jezusa i odmawiamy różaniec o całkowite ustanie epidemii. Jedynie w piątek litania będzie śpiewana bezpośrednio po mszach świętych, a różaniec rozpocznie się o 20.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie.

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: w środę św. Alberta Chmielowskiego, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu msze święte będą celebrowane jak w dni powszednie. Po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie litanii do Serca Pana Jezusa.

1. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W najbliższym tygodniu we wszystkich sprawach związanych z kancelarią parafialną prosimy zwracać się do ks. Marka bezpośrednio po mszach świętych.

Polecamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zygmunta Sochę.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niechaj odpoczywają w pokoju.