1. Dzisiaj po Mszach świętych o godz. 8.30 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca św.

1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. O 17.20 różaniec za zmarłych.

1. W piątek 19 marca Kościół obchodzi uroczystość św. Józefa, do której przygotowujemy się poprzez odmawianą codziennie nowennę. Zachęcamy do włączenia się ze swoimi intencjami do tej modlitwy a także zachęcamy do wzięcia udziału w tym dniu we mszy świętej.

1. W Wielkim Poście nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest odprawiane w piątki o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.30 w kościele św. Jana Pawła II na osiedlu. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale są śpiewane po Mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 oraz o godz. 15.40 w kościele w Chróstniku.

1. W środy i piątki Wielkiego Postu w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast w kościele Jana Pawła II adoracja w środy i piątki rozpoczyna się o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego. W środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odmawiana o godz. 17.45. Ks. proboszcz dziękuje wszystkim nawiedzającym w tych dniach Najświętszy Sakrament.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.