1. Dzisiaj (w niedzielę) o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Pawła II różaniec fatimski przed Najświętszym Sakramentem i litania do Najświętszego Serca Jezusowego.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w czwartek – wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego.

1. We wtorek 15 czerwca o godz. 17.15 różaniec i msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

1. Stowarzyszenie „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pieniądze, które Stowarzyszenie pozyska z utylizacji zużytego sprzętu będą przeznaczone na wsparcie polskich misjonarzy w Afryce. Niepotrzebny sprzęt AGD można zostawić w poniedziałek i wtorek na dziedzińcu przy kościele parafialnym w Chróstniku.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.