1. Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Wszystkim parafianom składamy serdeczne życzenia, by Zmartwychwstanie Pana przyniosło pokój i nadzieję. Niech Zmartwychwstały Pan napełnia nas radością i ufnością, że zło świata jest ostatecznie pokonane. Niech da odwagę świadczenia wobec całego świata, że Bóg, który jest miłością pokonał śmierć.

1. Serdeczne i wdzięczne Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarnie włączyli się w przygotowania naszych kościołów i liturgii Triduum Paschalnego, którzy uporządkowali nasze kościoły i ich otoczenie, przygotowali ciemnicę i Grób Pański, służyli w czasie liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy Różom Różańcowym z Chróstnika, które zakupiły figurę Chrystusa do grobu pańskiego. Jest to też okazja, by podziękować tym rodzinom, które regularnie składają się na sprzątanie i potrzebne prace w naszych kościołach. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie modlitwy, wykonane prace i gesty ofiarności.

1. Przypominamy, że kościół Matki Bożej Bolesnej i kościół pw. św. Jana Pawła II pozostają otwarte od rana do wieczornej Mszy św. Zachęcamy do tego, by nawiedzać Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie także w ciągu dnia.

1. W piątek oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do niej odmawiając przez cały tydzień koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele Matki Bożej Bolesnej codziennie o godz. 15.00. W niedzielę Miłosierdzia Bożego nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 15.00 w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana śp.:

Rozalia Konieczna z Krzeczyna Wielkiego

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.