1. W tym miesiącu różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i msza święta w tej intencji w czwartek 14.03 o godz. 17.50 w kościele św. Jana Pawła II.

1. Droga Krzyżowa w okresie Wielkiego Postu w piątki o godz. 16.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 18.00 w kościele św. Jana Pawła II. Przypominamy kandydatom do bierzmowania, że przynajmniej dwa razy w Wielkim Poście powinni wziąć udział w Drodze Krzyżowej.

1. W tym tygodniu róża męska Żywego Różańca zaprasza na biblijną Drogę Krzyżową między kościołami naszej parafii. Rozpocznie się ona o godz. 19.10 przy kościele św. Marii Dominiki Mazzarello i zakończy w kościele Matki Bożej Bolesnej.

1. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę 17 marca ks. proboszcz głosi rekolekcje poza parafią, w związku z tym w naszej parafii nie będzie mszy św. o godz. 7.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej.

1. Grupa teatralna z Chróstnika „Teatr wieczorową porą” zaprasza na spektakl „Dlaczego Kowalczykowa nie…”, który odbędzie się w niedzielę 17 marca br. o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Chróstniku.

1. Wspólnota „Wiara i Rozum” we współpracy z parafią Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie zaprasza na 102. Salezjański Kociołek Kultury, który odbędzie się w piątek 15 marca w auli Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego o godzinie 18.30. Pisarka Agnieszka Bugała wygłosi prelekcję pt. „Ulmowie. Dlaczego błogosławieni?”

1. Na zaproszenie Przewodniczącego Episkopatu Polski ks. abp. Stanisława Gądeckiego nasza parafia chce się włączyć w nowennę w intencji Ojczyzny, którą rozpoczniemy w sobotę 16 marca po mszach świętych.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.