1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

1. Miesiąc październik to miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16.30 w kościele parafialnym i o godz. 18.00 w kościele Jana Pawła II przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będzie recytowany różaniec. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie. Dzieci uczestniczące w różańcu będą otrzymywały specjalne plansze i obrazki.

1. W czwartek o godz. 18.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych.

1. W piątek o godz. 18.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.

1. W piątek 13 października różaniec fatimski odmówimy przed Najświętszym Sakramentem w kościele św. Jana Pawła II.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.