1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego. Po mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.30. O godz. 15.00 nabożeństwo Godziny Miłosierdzia w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II.

1. W tym roku uroczystość Zwiastowania Pańskiego została przeniesiona na 8 kwietnia. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte. W tym dniu zapraszamy na msze święte osoby chcące podjąć Duchową Adopcję. Dziecka Poczętego. Duchowa Adopcja to 9-miesięczna modlitwa, w intencji nieznanego poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone aborcją. Polega na codziennym odmówieniu dziesiątka różańca świętego oraz odmówieniu specjalnej modlitwy za dziecko. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego, jest nie tylko ratunkiem dzieci przed aborcją, ale także leczy zranienia osób, które się do niej przyczyniły. Osoby chcące podjąć się adopcji dzieci poczętych, zapraszamy w poniedziałek na Mszę Świętą o godz. 17.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej lub o godz. 18.30 w kościele św. Jana Pawła II.

1. We wtorek o godz. 18.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.