1. Szczegółowy rozkład kolędy można znaleźć w gablotach i na stronie internetowej parafii. Prosimy parafian, by w domach, w których są ogrodzenia zostawić otwartą furtkę.

1. W styczniu na czas wizyty duszpasterskiej w domach w dni powszednie nie ma Mszy świętych wieczornych. Msze święte w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku są odprawiane rano o godz. 7.00, a w kościele św. Jana Pawła II o godz. 9.00. W niedziele i uroczystości rozkład mszy św. bez zmian.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego. Po mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00 zakończone koronką do miłosierdzia Bożego.

1. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 13.00 zespół folklorystyczny „Lubin” zaprasza do wspólnego śpiewania kolęd w kościele św. Jana Pawła II.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Teresa Szłapa z Krzeczyna Wielkiego

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.