1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać: w środę 9 listopada – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek 10 listopada – wspomnienie św. Leona Wielkiego, w piątek 11 listopada – wspomnienie św. Marcina, w sobotę 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego za zmarłych. Po mszy świętej o godz. 13.00 adoracja do godz. 15.00 zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. 11 listopada w święto Niepodległości Polski w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 16.30. Msze święte w tym dniu według rozkładu dni powszednich.

1. W listopadzie pół godziny przed mszą świętą odmawiamy różaniec za zmarłych. W niedziele różaniec za zmarłych jest odmawiany w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello o 09.30.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych w piątek o godz. 18.00 w kościele w Chróstniku.

1. Dzisiaj podczas mszy świętej o godz. 16.00 zaprzysiężenie nowo wybranej Rady Parafialnej, a po mszy świętej spotkanie Rady na plebanii.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju.