1. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego za zmarłych. Po mszy świętej o godz. 13.00 adoracja do godz. 15.00 zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. W listopadzie w dni powszednie pół godziny przed mszą świętą odmawiamy różaniec za zmarłych. Na kartce z wypominkami należy wskazać kościół oraz dzień tygodnia, w którym kartka ma być odczytana, a także czy mają być dołączone do wypominek rocznych.

1. W czwartek o godz. 18.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych.

1. W piątek o godz. 19.15 w kościele św. Jana Pawła II spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.

1. Dyrektor Salezjanskiego Liceum w Lubinie zapraszado udziału we wspólnym Śpiewaniu Pieśni Patriotycznych w sobotę 11 listopada o godz. 16.30 w hali RCS w Lubinie. Poprowadzi je zespół muzyczny Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana

śp. Joanna Figurowicz

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.