1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po wszystkich Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Jana Pawła II w ciszy do godziny 15.00.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę 8 września – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

1. 12 września zostanie wyniesiony na ołtarze kardynał Stefan Wyszyński. Do uroczystości beatyfikacji przygotowujemy się przez nowennę, która będzie odmawiana codziennie po mszach świętych.

1. Odpust parafialny i bierzmowanie z rąk ks. biskupa Andrzeja Siemieniewskiego będziemy celebrować w środę 15 września. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w poniedziałek 6 września o godz. 19.00. Kandydaci przynoszą ze sobą książeczki. Dopuszczenie kandydatów do bierzmowania w piątek 10 września o godz. 19.00.

1. Możliwość spowiedzi codziennie w dni powszednie 15 minut przed mszą świętą.

1. Dzisiaj po mszach świętych zbiórka do puszek Caritas na rzecz ofiar wojny w Afganistanie