OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

 

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego. Po Mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

  1. W sobotę w dzień liturgicznego wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes podczas mszy świętych będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

 

  1. W piątek o godz. 17.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych połączone ze sprawdzianem wiadomości.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy poświęcili swój czas na uprzątnięcie żłóbka i choinek, wszystkim, którzy przyjęli nas z wizytą duszpasterską, oraz tym, którzy z ofiarnością składają się na regularne sprzątanie, utrzymanie i remonty naszych kościołów.

 

  1.  Proboszcz parafii pw. św. Jana Sarkandra w Lubinie wraz z katechistami serdecznie zaprasza na katechezy drogi neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży; małżeństw i osób samotnych. Są to katechezy dla wszystkich, którzy szukają pogłębienia relacji z Bogiem oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące życia. Katechezy odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 19 w salce parafialnej przy kościele na Szakowej w Lubinie.

 

 

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana:

 

śp. Aleksandra Lekka z Chróstnika

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

 Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.