1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w środę, w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego. Po mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. We wtorek o godz. 18.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych.

1. W piątek o godz. 19.15 w kościele św. Jana Pawła II spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.

1. W przyszłą niedzielę w światowy dzień chorego i wspomnienie Matki Bożej z Lourdes podczas mszy świętych będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

1. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na rzecz Sióstr Elżbietanek, które Wrocławiu prowadzą Zakładu Opiekuńczo-Leczniczy.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.