1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – św. Faustynę Kowalską, w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę Królową Różańca Świętego.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu przy którym odmówimy dziesiątek różańca. W kościele Jana Pawła II adoracja do godz. 15.00, zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy świętej o godz. 13.00 będzie odmówiony cały różaniec.

1. Miesiąc październik to miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. W tygodniu codziennie o godz. 16.00 w kościele parafialnym i o godz. 17.30 w kościele Jana Pawła II przed wystawionym Najświętszym Sakramentem jest recytowany różaniec. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie. Dla dzieci, które będą uczęszczać na różaniec są przygotowane specjalne naklejki.

1. W czwartek o godz. 18.00 w kościele w Chróstniku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 6 i 7.

1. W piątek 15 października o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii świętej.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen