1. W tym tygodniu w liturgii: w piątek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

1. W najbliższą sobotę 9 września msza święta w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku zostanie odprawiona o godz. 14.00 (a nie jak zwykle o 16.30) w intencji parafian od Sołtysa i Rady Sołeckiej. Po mszy św. Sołtys i Rada Sołecka zapraszają o godz. 16.00 na teren sportowo-rekreacyjny w Chróstniku na „Pożegnanie Lata”.

1. Za dwa tygodnie w niedzielę 17 wrześnie będzie odpust parafialny w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku o godz. 11.30. W tym dniu nie będzie mszy świętych o godz. 7.00, 13.00 i 16.00.

1. Pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej odbędzie się w piątek 8 września o godz. 18.00 w kościele w Chróstniku.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana:

śp. Sabina PRYS

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.