1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w środę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w sobotę –  św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

1. W styczniu na czas wizyty duszpasterskiej w dni powszednie nie ma Mszy świętych wieczornych. Msze święte w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku są odprawiane rano o godz. 7.00, a w kościele Jana Pawła II na Osiedlu o godz. 8.30. Wyjątkiem jest Msza święta o godz. 18.00 w środy w kościele św. Jana Pawła II, ze względu na nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy. W niedziele i uroczystości rozkład Mszy św. bez zmian.

1. W przyszłą niedzielę 29 stycznia spotkanie Rady Parafialnej po mszy świętej o godzinie 16.00.

1. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszli do Pana:

śp. Dominika Klinger

śp. Władysław Tyrała

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.