1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – uroczystość św. Jana Bosko, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego, w środę – święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), w czwartek wspomnienie św. Błażeja męczennika, w sobotę – wspomnienie św. Agaty.

1. W piątek rozpoczęliśmy Triduum przed uroczystością do św. Jana Bosko w intencji o łaskę nawrócenia dla młodych oddalonych od Boga. Dzisiaj modlitwy Triduum rozpoczną się wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.30.

1. W poniedziałek 31 stycznia, w uroczystość świętego Jana Bosko zapraszamy na msze święte o godz. 16.30 i 18.00 dzieci, dla których przygotowane są drobne upominki.

1. W czwartek 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła, po mszach świętych błogosławieństwo świecami.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – zachęcamy, by zgłaszać osoby chore, które nie mogą same udać się kościoła, by mogły przynajmniej raz w miesiącu skorzystać w tym dniu z sakramentów pokuty i komunii świętej. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny mszą świętą.

1. Dzisiaj po mszach świętych zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędą się po feriach. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.