1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, w sobotę – święto Przemienienia Pańskiego.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można zgłaszać chorych potrzebujących sakramentalnej wizyty kapłana. Zachęcamy do skorzystania w tym dniu z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. w ramach nabożeństwa 9 pierwszych piątków miesiąca.

1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego.

Zamierzają zawrzeć związek małżeński:

Kacper Ryszard GRZYWACZEWSKI, kawaler; rz.-kat.; zam. Chróstnik

Justyna Paulina RUTYNA, panna; rz.-kat.; zam. Krzeczyn Wielki, ul. Krokusowa

Powierzamy Bogu zmarłych parafian

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.