1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, we wtorek – wspomnienie św. Justyna, męczennika w czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w sobotę – wspomnienie św. Bonifacego męczennika.

1. Dzisiaj i jutro ostatnie nabożeństwa majowe, od 1 czerwca o tej samej porze będziemy odprawiać nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo czerwcowe po mszy świętej. Przed mszą możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

1. W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa niedzielny rozkład Mszy świętych. W tym roku nie będzie wspólnej procesji Bożego Ciała, natomiast po mszach świętych o godz. 10.00, 13.00 i 16.00 odbędą się procesje wokół każdego z kościołów naszej parafii. Po mszach świętych o godz. 8.30 i 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie litanii do Najświętszego Serca Jezusowego. Dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii świętej zapraszamy do udziału w procesji w strojach pierwszokomunijnych. Zapraszamy też młodsze dziewczynki do sypania kwiatów. Msza święta o godz. 16.00 będzie celebrowana w intencji dziękczynnej za dar I Komunii świętej dzieci naszej parafii.

1. W piątek 4 czerwca o godz. 18.00 ostatnie przed wakacjami spotkanie dla tegorocznych kandydatów do bierzmowania.

Powierzamy Bogu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.