1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, w środę – wspomnienie św. Justyna, męczennika, w piątek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

1. Dzisiaj i jutro ostatnie nabożeństwa majowe, od 1 czerwca o tej samej porze będziemy odprawiać nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. Rozpoczęliśmy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zachęcamy do włączenia się do niej tych wszystkich, którzy stoją przed ważnymi decyzjami i wyborami życiowymi oraz kandydatów do bierzmowania.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w tym dniu od godz. 15.40 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz od godz. 17.30 w kościele św. Jana Pawła II.

1. Sakrament bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w poniedziałek 6 czerwca o godz. 17.00 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej. Próba dla kandydatów w sobotę o godz. 9.00. Po próbie możliwość do skorzystania z sakramentu spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania.

1. W sobotę o godz. 12.00 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają otrzymać sakrament chrztu świętego w najbliższych miesiącach.

1. Dzisiaj po mszach świętych o godz. 8.30, 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Wspólnota Pielgrzymkowa ŚLADAMI MARYI z Lubina zaprasza w piątek miesiąca 3 czerwca na IX Lubińską Drogę Krzyżową, która wyjdzie z kościoła pw. św. Jana Pawła II na osiedlu Krzeczyn Wielki i przejdzie przez lubińskie kościoły i kaplice w intencji „o powrót mieszkańców Lubina do Pana Boga”. Długość Drogi Krzyżowej wynosi 11 km i będzie trwać ok. 3 godzin. Ostatnia stacja przy kościele pw. Jana Sarkandra w Lubinie. Rozpoczęcie 3 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 oraz nabożeństwie. Serdecznie zapraszamy.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.