1. W Wielkim Poście nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest odprawiane w piątki o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.30 w kościele św. Jana Pawła II na osiedlu.

1. W środy i piątki Wielkiego Postu w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast w kościele Jana Pawła II adoracja w środy i piątki rozpoczyna się o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego. W środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odmawiana o godz. 17.45.

1. Zebranie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 i starszych, którzy mają przystąpić do bierzmowania w tym roku odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej.

1. Spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci, które mają w tym roku przystąpić do I Komunii świętej – w piątek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – prosimy, by w czasie epidemii, każdorazowo zgłaszać chorych potrzebujących sakramentalnej wizyty kapłana. Możliwość spowiedzi pół godziny przed mszą świętą w czasie Drogi Krzyżowej.

1. W sobotę o godz. 16.30 msza święta w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, o trzeźwość narodu i w parafii, po mszy różaniec. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą modlić się za osoby z problemami uzależnień.

1. Dzisiejsza niedziela to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz misji.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana:

śp. Antonina Kościcka.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen