1. W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek 28 grudnia święto Świętych Młodzianków, męczenników; w piątek – 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu rozkład Mszy św. niedzielny, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W czwartek 31 grudnia po Mszach św. wieczornych nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku.

1. W piątek 1 stycznia nie będzie Mszy świętej o godz. 7.00.

1. W roku 2021 nie będzie kolędowej wizyty duszpasterskiej w styczniu w tradycyjnej formie. Wierni, którzy chcieliby odwiedzin kapłana i błogosławieństwa domu, mogą indywidualnie zaprosić księdza do domu w przeciągu całego nadchodzącego roku, szczególnie w okresie zelżenia zagrożeń i obostrzeń związanych z epidemią.

1. W zbiórce do puszek na rzecz Domu Samotnej Matki w Pobiednej została zebrana kwota 2 162 zł.