1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: w poniedziałek – św. Wacława męczennika, we wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela I Rafała, w czwartek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w piątek świętych Aniołów Stróżów.

1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania do szczególnej służby Bożej, w pierwszy piątek odwiedziny chorych. Prosimy o zgłaszanie chorych potrzebujących posługi sakramentalnej bezpośrednio po Mszach świętych lub kancelarii parafialnej. W pierwszy piątek miesiąca w kościele pw. Jana Pawła II od godz. 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Zachęcamy dzieci, które już przystąpiły do I Komunii świętej i ich rodziców do nabożeństwa pierwszych 9 piątków miesiąca.

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarnie zaangażowali się w przygotowanie sakramentu bierzmowania w naszej parafii: rodzicom za przygotowanie kościoła oraz służbie liturgicznej. Dziękujemy za dar bierzmowanych i ich rodziców dla kościoła pw. Matki Bożej Bolesnej w postaci nowego trybularza. Po dzisiejszych mszach świętych bierzmowani mogą odebrać pamiątki bierzmowania.