1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca – po mszach św. o godz. 8.30, 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Można zgłaszać chorych potrzebujących sakramentalnej wizyty kapłana. Zachęcamy do skorzystania w tym dniu z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. w ramach nabożeństwa 9 pierwszych piątków miesiąca. O godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i ich rodziców.

1. W okresie Wielkiego Postu Gorzkie Żale w niedziele po mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 oraz o godz. 15.30 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku (razem z koronką do Miłosierdzia Bożego). Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.30 w kościele św. Jana Pawła II.

1. Podczas Wielkiego Postu codziennie w dni powszednie modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji o pokój na Ukrainie: o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz różańcem świętym pół godziny przed mszą świętą wieczorną w kościele pw. św. Jana Pawła II.

Powierzamy Bogu i modlitwie wiernych zmarłych parafian i ofiary wojen.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.