OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, we wtorek – św. Wacława, męczennika, w środę – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek – św. Hieronima, w piątek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w sobotę – świętych Aniołów Stróżów.

 

  1. Miesiąc październik to miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. W tym tygodniu od piątku 1 października codziennie o godz. 16.00 w kościele parafialnym i o godz. 17.30 w kościele Jana Pawła II przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będzie recytowany różaniec. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie.

 

  1. W przyszłą niedzielę Rocznica I Komunii świętej dla dzieci, które przystąpiły do niej w zeszłym roku. Spowiedź dla dzieci 1 października, w pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku. Po spowiedzi – próba.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Prosimy o zgłaszanie chorych potrzebujących posługi sakramentalnej.

 

  1. Dla pozostałych wiernych spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed mszą świętą.

 

  1. Dzisiaj po mszach świętych odbywa się doroczne liczenie wiernych w kościołach.

 

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen