1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – uroczystość Maryi Wspomożenia Wiernych, głównej patronki Rodziny Salezjańskiej, w czwartek – św. Filipa Nereusza. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Od piątku rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego, zachęcamy do odmówienia tej nowenny szczególnie tych wszystkich, którzy stoją przed ważnymi decyzjami i wyborami życiowymi. Zachęcamy kandydatów do bierzmowania, by odmówili tę nowennę w intencji o dobre przygotowanie się do przyjęcia sakramentu.

1. Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej poszukuje małżeństw lub osób samotnie gospodarujących z terenu Powiatu Lubińskiego, które chciałyby zostać rodzicami zastępczymi. Dane kontaktowe Ośrodka: Al. Komisji Edukacji Narodowej 6a, tel. 76 745 34 07.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odszedł do Pana

śp. Henryk Przybyś

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.