OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa, patrona podróżnych, we wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny; w piątek – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza

 

  1. W kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku codziennie o godz. 15.00 jest odmawiana koronka do Miłosierdzia Bożego. Msze święte i nabożeństwa z kościoła parafialnego są transmitowane przez stronę internetową parafii.

 

  1. W miesiącach lipcu i sierpniu niedzielne msze święte będą odprawiane tylko w następujących godzinach: o 10.00 w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello, o 11.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku, o 13.00 w kościele św. Jana Pawła II na Osiedlu. Nie ma mszy świętych o 7.00, 8.30 i 16.00.

 

  1. Jutro wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa, patrona kierowców. W intencji kierowców oraz za ofiary wypadków będzie odprawiona msza św. o godz. 18.00 w kościele św. Jana Pawła II, a po mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.

 

 

Powierzamy Bogu zmarłych parafian

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.